top of page

PAR MUMS

Esi sveicināts Prime Audio Games mājaslapā!

Neatkarīgi no tā, vai Tu šeit esi, lai vairotu kvalitatīvi kopā pavadītu laiku ar bērniem, meklē jaunus, interaktīvus veidus, kā būt harmonijā ar savu ģimeni vai arī plāno kādu iepriecināt, dāvinot prieku un patiesas emocijas, Tu esi īstajā vietā. Mani sauc Aiga un es esmu trīs bērnu mamma, sieva, Prime Audio Games radītāja, kā arī vienkārši – cilvēks, kurš tic atvērtai, patiesai, dzīvai komunikācijai jebkāda veida savstarpējā mijiedarbībā. 

Ikvienas uzņēmējdarbības pamatā ir paša autora stāsts, un arī šis nav izņēmums. Šis ir stāsts par to, kam es patiesi ticu. Par to, ka dzīvē, arī savstarpējās attiecībās, mēs paši lietas mēdzam nepamatoti sarežģīt, īpaši komunikācijā vienam ar otru. Spilgti atminos, ka savā bērnībā vislielāko neizpratni manī raisīja savstarpējie pārpratumi un strīdi, kas nereti radās, piemēram, ģimenes locekļu starpā, draugu lokā. Gan toreiz, gan arī tagad uzskatu, ka patiesībā viss ir vienkārši – veselīgu savstarpējo attiecību pamatā ir regulāra un atvērta komunikācija. Taču, lai arī cik pašsaprotami tas šķistu, ne vienmēr ģimenes to savā starpā praktizē. Būt sadzirdētam un uzklausītam – tā ir viena no cilvēka pamatvajadzībām, par ko nereti starp neskaitāmiem ikdienas pienākumiem un nemitīgajiem fona trokšņiem mēdzam piemirst. 

 

Un, protams, tehnoloģijas. Vai esi aizdomājies, kurā brīdī tās no mūsu sabiedrotajiem tapa par laika zagļiem? Pētījumi par tehnoloģiju lietošanas paradumiem liecina, ka ik dienas mēs pieskaramies savām viedierīcēm vidēji 2500 reižu, un tām savu uzmanību veltām līdz pat 3 stundām dienā. Kurā brīdī šie pieskārieni aizstāja tos, ko mēs varētu veltīt viens otram? Kurā brīdī skatieni ekrānā aizstāja acu kontaktu vienam ar otru? Man no sirds rūp tas, kā uzaug mūsu bērni, un es vēlos, lai saikne mūsu starpā laika gaitā kļūtu tikai ciešāka. No tā arī izriet Prime Audio Games filozofija – izmanot tehnoloģijas jēgpilni, tā, lai ilgtermiņā uzlabotu, nevis grautu ģimeņu savstarpējo komunikāciju. 

Es novēlu katrai ģimenei ikdienā vismaz 15 minūtes nedalītas uzmanības veltīt sirsnīgai un patiesai sarunai, smiekliem, kā arī sevis un citu iepazīšanai. Pievienojies mums un vairāk kā 4000 citām ģimenēm – izmanto jaunu iespēju aizraujošai laika pavadīšanai ar savu ģimeni, un esmu pārliecināta – Tavi mīļie to novērtēs. 
 

Ar cieņu,

Aiga J. Ādama,
Prime Audio Games radītāja

aiga.jpg

CD būs lieliska dāvana svētkos!

 

Sazinies ar mums, lai iegādātos CD.

bottom of page