top of page

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

1. Vai Prime Audio Games diskā ir video spēle?

Nē. Diska saturs ir audio materiāls, kas paredzēts lietošanai mājas apstākļos, auto vai esot ciemos – jebkurā vietā, kur ir disku atskaņotājs, laba kompānija un vēlme kopā pavadīto laiku padarīt daudzveidīgāku. Katrā diskā ir aptuveni 18 audio ieraksti ar uzdevumiem spēlēs, kas attīstīs Tavu fantāziju, veicinās atjautību, kā arī palīdzēs uzzināt daudz ko jaunu.

2. Kāda vecuma spēlētāji var piedalīties?

Audio spēles ir aizraujošas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Dalība spēlē ir iespējama, tiklīdz bērns spēj uztvert jautājumu un noformulēt savu domu – šo vecumu katram vecākam iesakām izvērtēt individuāli, atkarībā no bērna attīstības posma. Ja mazais vēl nešķiet gatavs iesaistīties, iesakām mazliet pagaidīt un pamēģināt vēlreiz – iespējams, bērns būs gatavs piedalīties jau pēc pāris mēnešiem. Varat spēlēt kopā ar brāļiem, māsām, vecākiem, krustvecākiem un pat vecvecākiem. Tāpat spēles ir lielisks veids, kā iepazīt vienam otru, tādēļ nekautrējies tās izmantot arī jaunās kompānijās.

3. Cik cilvēki var spēlēt vienlaikus?

Lai spēles dalībnieki saglabātu uzmanību un interesi vienam par otra sakāmo, optimāli iesakām spēlēt 2-10 spēlētājiem. Spēlētāju iesaistīšanās un aizrautība bieži vien atkarīga arī no pašiem dalībniekiem un spēles vadītāja.

4. Kāpēc spēlei izvēlēts audio formāts?

Audio spēļu mērķis ir vienuviet saglabāt pēc iespējas vairāk spēles, ko turpmāk nevajadzētu glabāt savā atmiņā – pietiktu vien ar viedierīci vai disku atskaņotāju. Audio formāts ir ērts jebkura vecuma spēlētājam, turklāt tam ir piekļuve, neatkarīgi no atrašanās vietas. Lai piedalītos, nav jāprot lasīt, līdzi nav jānēsā uzdevumu grāmatas vai citi materiāli. Spēles gaitā tikai uzmanīgi jāieklausās noteikumos, ko, pateicoties aktieru patīkamajiem un uzmundrinošajiem balss tembriem, uztvert ir pavisam viegli. Turklāt, ja kāds no dalībniekiem spēles noteikumus nesadzirdēja, spēles uzdevumu iespējams noklausīties atkārtoti. Tāpat, ja attiecīgā spēle nav uzrunājusi vai tā nav piemērota attiecīgajai atmosfērai, tikpat vienkārši varat pāriet pie nākamā uzdevuma.

 

5. Vai spēles saturs ātri neapniks?

Šī ir viena no audio spēļu fantastiskajām priekšrocībām – ar uzdevumiem saistīto tēmu loks katru reizi atšķiras, atkarībā no noskaņojuma un kompānijas, kur spēle tiek spēlēta. Varam garantēt, ka spēles rezultāts nekad nebūs tāds, kā iepriekš.  

6. Par kādām tēmām ir spēles?

Prime Audio Games piedāvā spēles trīs kategorijās – fantāziju attīstošās, izglītojošās un atjautības spēles. Katrā no tēmām spēlētājiem būs vairākas iespējas iepazīt vienam otru radošā, jautrā un brīvā atmosfērā.

7. Kāpēc, pavadot laiku ar bērnu, man vajadzētu izvēlēties tieši audio spēles?

Lai gan ir vairāki veidi, kā pavadīt laiku ar savu bērnu, ne visi ir kvalitatīvi un sniedz bērnam tādus ieguvumus, kā savstarpēju komunikāciju, pozitīvas emocijas un tuvības sajūtu. Bērni mācās no vecāku rādītiem piemēriem – tas, kā mēs paši pavadām laiku, bērniem radīs priekšstatu par to,  kas ir saturīgs un vērtīgs laika pavadīšanas veids. Izmantojot tehnoloģijas gudri un jēgpilni, bērniem ilgtermiņā par tām radīsim veselīgu, nevis degradējošu interesi. Turklāt vecāku vēlme komunicēt ar bērnu radīs patiesu interesi – tas paplašinās mazuļa zināšanu loku, kā arī radīs jaunus priekšstatus par pasauli, kurā dzīvojam. Turklāt uzmanība, ko pilnvērtīgi un nedalīti veltīsi savam bērnam, būs nenovērtējama – ilgtermiņā bērnam būs labāk attīstīta valoda, būs vieglāk noformulēt savu sakāmo, kā arī noturēt uzmanību.

8. Vai es varu spēlēt viens?

Vai atceries galda spēles, kuras, mazi būdami, spēlējām paši ar sevi, iztēlojoties, kāds varētu būt otra spēlētāja gājiens? Jā, arī šī ir spēle, kuru vari spēlēt viens, izmantot fantāziju un kļūstot par labāko sarunas biedru. Tas palīdzēs attīstīt radošo domāšanu, kā arī, spēlējot komandā, Tu vienmēr varēsi būs soli priekšā citiem dalībniekiem.

9. Kur es varu spēlēt audio spēles?

Visur, kur vien ir pieeja CD atskaņotājam vai viedierīcei. CD formāts, piemēram, piemērotāks būs automašīnai, lai īsinātu ceļu uz galamērķi, vienlaikus kvalitatīvi pavadot laiku. Tāpat disks ar audio spēlēm būs brīnišķīga dāvana – pat, ja ikdienas vajadzībām izmantosiet citus mūsu piedāvātos formātus, būsiet saviem tuvākajiem dāvājis oriģinālizdevumu, kas ir nemainīga un taustāma vērtība. Piedāvājam spēles klausīties arī aplikācijā, neatkarīgi no tā, vai Tavai viedierīcei ir Android vai Apple iOS operētājsistēma, kā arī Spotify aplikācijā.

CD būs lieliska dāvana svētkos!

 

Sazinies ar mums, lai iegādātos CD.

bottom of page